Kullanım Koşulları

LiveWell Sağlıklı Yaşam Platformu'na("LiveWell ", "biz " veya "bize ") ilgi duyduğunuz için teşekkür ederiz. Web sitemiz www.livewell.com.tr adresinde ("Site"), yanı sıra bu siteye bağlı tüm ilgili web siteleri, ağlar, grafik bileşenler ve araçlar, indirilebilir yazılımlar, mobil uygulamalar (tablet uygulamaları da dahil olmak üzere) ve diğer hizmetleri tarafımızca sağlanmakta ve bu Kullanım Koşulları (toplu olarak Site ile birlikte "Hizmet ") ile gerçekleştirlmektedir. Bu kullanım Koşulları, Hizmet'i kullanımınızla ilgili LiveWell ile sizin aranızda yasal olarak bağlayıcı bir sözleşmedir.

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ KOŞULLARI DİKKATLİCE OKUYUN. "KABUL EDİYORUM" VEYA HİZMETİN KENDİ KULLANIMINA İLİŞKİN KILAVUZU TIKLAYARAK, AŞAĞIDAKİ HÜKÜMLERİ OKUDUĞUNUZU VE ANLADIĞINIZI, AŞAĞIDAKİ HÜKÜM VE KOŞULLARA UYGUN ŞEKİLDE DAVRANACAĞINIZI, KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ (TOPLAM OLARAK "KOŞULLAR"). Eğer onaylamıyorsanız veya bu şartları kabul etmiyorsanız, lütfen hizmeti kullanmayın.

Bu Kullanım Koşulları, sizinle LiveWell arasındaki tüm anlaşmazlıkların TAHKİM (ARABULUCULUK) tarafından çözülmesini şart koşar. BU SÖZLEŞME ile HAKLARINIZIN KORUNMASI ADINA İLGİLİ MAHKEMEYE GİTME HAKKINIZDAN (küçük talep mahkemesine götürülebilecek konular hariç)feragat ettiğinizi kabul etmiş olacaksınız. Haklarınız, bir Hakem veya Hakem tarafından DEĞİL tarafsız bir arabulucu (tahkim) tarafından değerlendirilecek ve tarafların haklarını koruyan uygun çözüm önerilecektir. LiveWell ile olan tüm anlaşmazlıklarınıza ilişkin tahkim şartları ile ilgili ayrıntılar için lütfen aşağıdaki 22. Bölümü gözden geçirin.

 1. LiveWell Hizmeti Genel Bakış. LiveWell, Sağlıklı Yaşam Platformu ile Kişisel Akıllı Sağlık ("KAS") teknolojisini sağlar. LiveWell Ekosistemi içerisinde yer alan sağlık sigortası şirketlerine veya işveren sponsorluğundaki planlara sorunsuzca entegre olur ve otomatik olarak kapsamlı klinik verilerini, yaşam tarzı bilgilendirmelerini ve kronik hastalık yönetim araçlarını kişiselleştirilmiş bir sağlık platformunda bir araya getirir. Herhangi bir modern mobil cihaz veya İnternet web tarayıcısından erişilebilen bir portal sunar. LiveWell'in KAS platformu (i) verileri gösterge panelleri ile otomatik olarak EKG verilerini, kan basıncı(tansiyon) ve diyabet verilerini, aktivite izleyici verilerini, tıbbi cihazlardan aldığı akıllı ölçüm verilerini ve daha fazlasını izler, (ii) erişim sağlar İndirilebilir duruma getirir, yetkilendirme ve gereksinimlerin karşılanmasını sağlar, (iii) bu verileri akıllı bir yapı ile birleştirerek analiz eder ve kişiselleştirilmiş sağlık hedeflerini sunar Bu analizleri,ödüller ve diğer teşviklerle senkronize ederek tavsiyeler sunar (iv) Sağlık ölçüm, izleme, kronik hastalıklarda tedavi sürecini gerçek zamanlı güncellemeleri ile izlemenizi sağlar.
 2. Yalnızca eğitimsel ve bilgilendirme amaçlı. Yararlı bir hizmet sunar. Tıbbi olmayan tavsiye, hukuki veya psikolojik tavsiye, teşhis veya hastalık önlem tavsiyeleri sunar, tıbbi hizmetleri ve tedavileri sağlamakla yükümlü değildir. Teşhis veya tedavi kararlarını profesyonel tavsiyeler ile sizin almanızı sağlamak için sağlıkla ilgili ölçülebilir bilgileri sağlar. Hizmetteki tüm bilgiler ve içerik yalnızca olduğu gibi eğitimsel ve bilgilendirme amaçlı olarak "olduğu gibi" sağlanmaktadır.
  Hizmetten edindiğiniz ya da Hizmet aracılığıyla edindiğiniz bilgilere güvenmek ile ilgili tüm risk ve sorumluluk size aittir.
 3. LiveWell Sağlıklı Yaşam Platformu Hasta veya Müşteri İlişkisini direkt olarak kurmaz . Hizmet kullanımınız, LiveWell ile hasta veya müşteri ilişkisi kurmanızı sağlamaz. Sağlığınız ilgilendiren konularda hasta veya müşteri ilişikisi için kalifiye sağlık uzmanlarına danışmanız önerilir, Özel tıbbi sorunlarınızla ilgili kişisel tıbbi gereksinimlerinizi bilen kişiler ile görüşmeniz tavsiye olunur.
  Hizmet hakkında okuduğunuz bilgiler yüzünden hiçbir zaman mesleki tavsiyeleri göz ardı etmeye veya uzman doktor/profesyonel görüşü almayı ertelememeye özen gösterin.
 4. Tıbbi Acil Durum . EĞER TIBBİ BİR ACİL DURUMDA İSENİZ, DOKTORUNUZU ARAYINIZ VEYA 112'yi HEMEN ARAYIN.Bu durumda herhangi bir sağlık hizmeti sağlayıcı veya hastaneler haricinde sağlıkla ilgili diğer kurum ve kuruluşlardan yardım almanızı, sağlık ile ilgili Ürünleri, testleri, görüşleri, prosedürleri, öğeleri veya hizmetleri, önermiyor veya onaylamıyoruz.
 5. Uygunluk. Hizmeti kullanmak için en az onsekiz (18) yaşında olmalısınız. Bu Şartları kabul ederek, (i) en az on sekiz (18) yaşınızda olduğunuzu; (ii) daha önce Hizmetten askıya alınmadığınızı veya Hizmetten kaldırılmadığınızı; ve (iii) kaydınızın ve Hizmet'in kullanımınızın geçerli tüm kanun ve yönetmelikleri nezdinde herhangi bir şekilde sonlandırılmadığını, Onaylamış sayılıyorsunuz. Herhangi bir kuruluş, organizasyon veya şirket adına Hizmet'i kullanıyorsanız; kuruluş, organizasyon veya şirket olarak yetkili olduğunuzu beyan ve garanti etmektesiniz Bu tür bir kuruluşu bu Şartlar'ın bağlayıcı olacağını ve bu Şartlar'ın bu tür bir kuruluş adına da bağlayıcı olacağını kabul edip onaylıyor sayılacaksınız.
 6. Hesaplar ve Kayıt. Hizmetin birçok özelliğine erişebilmek için, Bir hesap açarak kayıt olmalısınız. Bir hesaba kaydolduğunuzda, Bize kendiniz hakkında bazı bilgiler vermeniz gerekli olabilecektir.(e-posta adresiniz veya diğer bilgileriniz gibi) iletişim bilgileri). Bu kayır işlemi ile bize verdiğiniz bilgilerin doğru olduğunu beyan ediyor ve doğru ve güncel kalmasını her zaman sağlayacağınızı taahhut ediyor olacaksınız. Kayıt olurken sorulacak hesap bilgileriniz, şifreniz ve kişisel bilgilerinizin gizliliğini korumaktan yalnızca siz sorumlusunuz. Sizinle birlikte gelen tüm faaliyetlerin sorumluluğunu onaylamayı kabul ettiğiniz beyan ediyor olacaksınız. Hesabı. Hesabınızın artık güvenli olmadığına inanmanız için bir nedeniniz varsa, Hemen info@livewell.com.tr adresinden bize bildirin.
 7. Ödeme. Hizmete veya Hizmetin belirli özelliklerine erişimin de, Ücret ödemenizi istenebilir. Herhangi bir ücret ödemeniz gerekmeden önce Ödenecek geçerli ücretleri incelemek ve kabul etmek için bir fırsatınız olacak. .Tüm ücretlerimiz Türk Lisarı bazında ücretlendirilmektedir.( Tıbbi Cihaz ve araçlarımız USD olarak ücretlendirilmektedir) Ve iade yapılmaz. LiveWell, Hizmet ücretlerini veya Hizmetin herhangi bir özelliğini değiştirebilir, LiveWell, Ek ücretler veya masraflar eklemek dahil olmak üzere, herhangi bir zamanda ileriye dönük olarak, satın alma sırasında belirttiğiniz ödeme yöntemini ve ücretlendirmesini değiştirme hakkına sahiptir.. LiveWell'i tüm kullanıcılardan ücret almak için yetkilendiriyorsunuz Burada açıklanan ödemeler,belirtilen/değiştirlen ödeme yöntemine göre yapılacaktır. İlgili bir ücreti bir kredi kartı ile öderseniz, LiveWell, Kredi kartı geçerli ve satın alımınızı karşılamak için gerekli olan para veya krediye sahip olduğunu doğrulamak için satın alma işleminizden önce kredi kartı hesabınızın ön yetkilendirmesini/Provizyon isteyebilir.
 8. Kullanıcı İçerikleri
  • Genel olarak Kullanıcı içerikleri. Kullanıcıların, hizmetin bazı özelliklerinde, kullanıcıların Yorumlarını, fotoğraflarını, videolarını, resimlerini, klasörlerini, sağlıkla ilgili, giyilebilir, Ve diğer verini, metin ve diğer eser türlerini (topluca "Kullanıcı İçeriğini") ve Kullanıcı İçeriğini sunulan hizmet içinde paylaşmaları durumunda telif hakkı ve diğer mülkiyet hakları kullanıcıya aittir.
  • LiveWell'e Sınırlı Lisans Hibe Etme. Kullanıcı içeriğini yayınlayarak veya kendisi yayınlayarak, LiveWell'e, dünya çapında, münhasır olmayan, telifsiz hak ve lisans vermiş kabul edilir; Alt lisansını) saklamak, saklamak, aktarmak, görüntülemek, gerçekleştirmek, çoğaltmak, değiştirmek ve dağıtmak Kullanıcı İçeriği, kısmen veya tamamen, herhangi bir medya formatında ve herhangi bir medya kanalıyla (şimdi Bilinen veya ilerde geliştirilen) kullanıcı İçeriğinin LiveWell tarafından böyle kullanılması durumundasize ödenen herhangi bir tazminat ödemeyecektir.
  • Diğer Kullanıcılara Sınırlı Lisans. Kullanıcı İçeriğini yayınlayıp paylaşarak Hizmetin başka bir kullanıcısı ile paylaşıyorsanız, bu kullanıcıya,ve bu Kullanıcı İçeriğini bu Şartlar ve Hizmet işlevleri tarafından izin verilen şekilde erişim için münhasır olmayan telifsiz bir lisans veriyorsanız vermiş olduğunuz kabul ediyorsunuz.
  • Kullanıcı İçeriği Temsilleri ve Garantileri. Siz sadece aşağıdakilerden sorumlu kabul edileceksiniz: Kullanıcı İçeriğinizi ve Kullanıcı İçeriğini yayınlama veya yayınlama sonuçlarından, Gönderi yaparak ve Kullanıcı İçeriğini yayımlamak, onaylamak, temsil etmek ve garanti etmektesiniz:
   • Sizler için gerekli lisans, haklar, izinler, Ve LiveWell'i ve Hizmetin kullanıcılarını kullanmak ve bunlara izin vermek için izinler ve Kullanıcı İçeriğinizi, sizin tarafınızdan verilen lisansları kullanmak için gerektiği şekilde dağıtın. Bu Bölüm 8'de ve LiveWell ve bu Şartlar'ın öngördüğü biçimde; Ve
   • Kullanıcı İçeriğinizi ve burada sözü edilen kullanımını, yapmaz ve etmeyecektir: (i) herhangi bir üçüncü şahıs hakkını ihlal etmek, ihlal etmek veya kötüye kullanmak; Telif hakkı, ticari marka, patent, ticari sır, ahlaki hak, mahremiyet hakkı, sağ Tanıtım veya herhangi bir diğer fikri mülkiyet veya mülkiyet hakkı; Veya (ii)
  • Kullanıcı İçeriği Feragatı. LiveWell olarak Kullanıcının diğer hizmet alanlarla paylaştığı içeriği düzenleme veya kontrol etme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır Sizin veya diğer kullanıcıların yayınladığı veya yayınladığı ve tamamıyla sorumlu olmadığımız Kullanıcı İçeriği haricindeki verilerin güvenliğinden sorumludur. Bununla birlikte LiveWell, herhangi bir zamanda ve önceden haber verilmeksizin, Tamamen kendi takdirimize göre kullanım koşullarını ihlal eden herhangi bir Kullanıcı İçeriği'ni görüntüleme, kaldırma, düzenleme veya engelleme hakkına sahip olup, itiraz hakkı saklıdır. Anladığınız Hizmet'i kullanırken Çeşitli kaynaklardan diğer kullanıcı İçeriklerine maruz kalabilir ve bu tarz Kullanıcı İçeriğinin Usulsüz, saldırgan, ahlaksız olmasını bildiğinizi ve anladığınızı kabul etmekle itiraz haklarınızdan feragat etmeyi kabul ediyorsunuz ve burada feragat etmiş bulunuyorsunuz. Bu Kullanıcı İçeriğiyle bağlantılı herhangi bir yükümlülüğü ve açık bir şekilde reddettiğimizi beyan ederiz. Bir Kullanıcı veya İçerik Sahibi tarafından bildirilirse, Kullanıcı İçeriğinin bu öğelere uymadığı iddia edilirse Şartlarımız dahilin de iddia incelenebilir ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak Herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeden karar alma ve işlem yapma hakkımızı saklı tutarak Kullanıcı İçeriğini kaldırabiliriz. LiveWell, kati suretle hizmette telif hakkı ihlaline neden olan faaliyetlere izin vermez.
 9. Yasaklanan Davranışlar. HİZMETİ KULLANARAK, AŞAĞIDAKİ DAVRANIŞLARI YAPMAYACAĞINIZI KABUL EDİYORSUNUZ:
  • Hizmeti herhangi bir yasadışı amaç için veya herhangi bir yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası hukuku ihlal etmek için kullanmayın;
  • Ihlal etmek veya başkalarını ihlal etmek için teşvik etmek, üçüncü şahısların haklarını, Üçüncü taraf fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek veya kötüye kullanma de dahil olmak üzere;
  • Herhangi bir Kullanıcı İçeriği veya başka bir içeriği yüklemek, göndermek, yüklemek veya dağıtmak Iftira niteliğinde, hakaret içeren, yanlış veya makul bir kişinin Itaatsiz, ahlak dışı, ahlaksız, pornografik, taciz edici, Tehdit edici, utanç verici, nefret dolu veya başka türlü uygun olmayan;
  • Hizmetin güvenlikle ilgili özelliklerine müdahale edersiniz. (i) engelleyen veya sınırlayan özelliklerin devre dışı bırakılması veya sınırlandırılması Herhangi bir içeriğin kullanımı veya kopyalanması veya (ii) ters mühendislik veya başka bir şekilde denenen Hizmetin kaynak kodunu veya herhangi bir parçasını keşfetmek için kapsam dışında Bu tür bir faaliyete yürürlükteki kanunlar tarafından açıkça izin verilmektedir;
  • Hizmetin veya herhangi bir kullanıcının Hizmetten yararlanmasına müdahale etmek, (i) virüsleri yüklemek veya başka şekilde dağıtmak, Reklam yazılımları, casus yazılımlar, solucanlar veya diğer kötü niyetli kodlar, (ii) istenmeyen teklifler yapmak Veya reklamları Hizmet'in diğer kullanıcılarına tanıtmak, (iii) Rızası olmadan kullanıcılar veya üçüncü taraflar hakkındaki kişisel bilgiler; Veya (iv) Bağlı veya ağa bağlı herhangi bir şebeke, ekipman veya sunucuları engellemek veya bunları kesmek Hizmeti sağlamak için kullanılan veya yönetmelikleri, politikaları veya prosedürleri ihlal eden Bu tür ağların, ekipmanların veya sunucuların;
  • Herhangi bir kişiyi veya varlığı kimliğine bürünmek de dahil olmak üzere herhangi bir hileli etkinlik gerçekleştirmek, Sahte üyelik iddia ederek, başkalarının Hizmet hesaplarına erişmeden Yaşınıza veya doğum tarihinize izin verilmesi veya izin verilmemesi;
  • Satmak veya aksi takdirde burada verilen haklara veya herhangi bir Materyali (Aşağıda Bölüm 16'da tanımlandığı gibi) veya herhangi bir hak, Veya herhangi bir Malzeme kullanmayın; Veya
  • Bu Bölüm 10'da belirtilenlerden herhangi birini yapmaya teşebbüs edin veya Herhangi bir kişiye katılmaya veya bu kişilerin herhangi birine girmeye teşebbüs etmeye izin verin. Bu Bölüm 10'da açıklanan etkinlikler.
 10. Üçüncü Şahıslara Ait Hizmet ve Bağlantılı Web Siteleri. LiveWell, Kullanıcı dahil olmak üzere bilgileri dışa aktarmayı sağlayan Servis aracılığıyla sunulan araçlar İçerik, üçüncü taraf hizmetleri, bağlantı kurmanıza izin veren özellikler dahil olmak üzere LiveWell hesabınızı üçüncü parti hizmetindeki bir hesapla paylaşılması ve bunları kullanarak Araçları kullanması, söz konusu bilgileri hizmet sağlayıcı üçüncü taraflara aktarması durumunda bu tür üçüncü taraf hizmetleri kontrolümüz altına girmez ve Ihraç ettiğiniz bilgilerin kullanımı için biz sorumlu değiliz . Hizmet ayrıca üçüncü taraflara bağlantılar içerebilir Web siteleri. Bu gibi bağlantı verilen web siteleri bizim kontrolümüz altında değildir ve sorumlu değiliz.
 11. Ödüller. Hizmet aracılığıyla sunulan promosyonlarla (" Promosyonlar "), Size kazanmak için fırsatlar sağlayarak sağlıklı yaşam aktiviteleri (" Ödüller ")için sizi belirli bir konuda çalışmaya teşvik edebilir.Herhangi bir Promosyona katılmak için satın alınması gerekmez . Promosyonlar yasaklandığında, kanunla sınırlandırıldığında veya Kayıt veya bağlanma şartlarının bulunduğu durumlarda, Ödüller devredilemez. Ödüller, üçüncü taraf hükümlerine ve koşullarına tabi olabilir. Değiştirme LiveWell veya Promosyon sponsoru, uygulanabilir olduğu taktirde, Ödül için eşit veya daha büyük parasal değere sahip bir ödül ile değiştirebilir ve Ödülün yerini alma hakkı Promosyonun bilgi sayfasında görüntülenir. Bir Promosyon sahibi kendi verdiği ödül değeri ve üzerindeki ödül değeri için yerel vergileri karşılamakla yükümlüdür. LiveWell veya Promosyon sahibi tarafından ödenmesi gereken özel olarak belirtilmeyen diğer masraflar Sponsor Promosyon bilgi sayfasında yer almaktadır.Herhangi bir Promosyon ile veya promosyona müdahele ederek dolandırıcılık yapmaya veya herhangi bir şekilde dolandırmaya çalışan kişi ,Ödül hakkı bulunmayacak ödül verilmeyecektir ve haklarında hukuki işlemler uygulanacaktır. . LiveWell bu Bölüm 12'yi herhangi bir zamanda veya herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. LiveWell, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, kısaltma, genişletme, değiştirme ve iptal etme hakkını saklı tutar Veya herhangi bir Promosyonu kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda ve önceden bildirimde bulunmaksızın askıya alabilir.
 12. Kullanımın Sona Ermesi; Hizmetin Kesilmesi ve Değiştirilmesi. Bu Şartların herhangi bir hükmünü ihlal ederseniz, Hizmeti kullanmak için izniniz Otomatik olarak sonlandirılacaktır. Buna ek olarak, LiveWell, kendi inisiyatifiyle sona erdirebilir Hizmetteki kullanıcı hesabınızı veya Hizmete erişiminizi, herhangi bir zamanda, önceden bildirimde bulunmaksızın askıya alabilir veya sonlandırabilir. ve aynı zamanda değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutar Hizmet, herhangi bir zamanda (sınırlama olmaksızın, sınırlandırmak veya durdurmak Hizmetin belirli özelliklerini) size bildirmeden durdurabilir. Herhangi bir hizmet değişikliği veya herhangi bir askıya alma veya fesih nedeniyle Hizmete erişiminiz veya Hizmetinizi kullanmanızı durdurmanız durumunda LiveWell'in bu konuda bir sorumluluğu bulunmaz. Hesabınızı istediğiniz zaman feshedebilirsiniz info@livewell.com.tr adresinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek, Eğer sen Hesabınızı feshettiğinizde, varsa, hesabınızla ilgili tüm ödenmemiş ücretleri ödeyerek hizmet fesih şartlarını yerine getirmeniz ardından hizmet kullanımınızı ve üyeliğinizi sona erdirebilirsiniz.
  Hizmetin feshinden önce kullanılması.
 13. Gizlilik Politikası; Ek Şartlar
  • Gizlilik Politikası. Lütfen LiveWell Gizlilik Politikası'nı dikkatlice okuyun Kişisel bilgilerinizi toplama, kullanma, saklama ve açıklamamız ile ilgili bilgilendirmedir. LiveWell Gizlilik Politikası bu şartların bir parçası olarak burada referans olarak dahil edilmiştir.
  • Ek Şartlar. Hizmeti kullanımınız herhangi birine ve tümüne tabidir Hizmet için geçerli olan ek şartlar, politikalar, kurallar veya yönergeler veya belirli Hizmet üzerinde yayınlayabildiğimiz veya Hizmetle bağlantı kurabileceğimiz Hizmetin özellikleri (" Ek Şartlar "), örneğin indirilebilir herhangi bir uygulama için son kullanıcı lisans sözleşmeleri Hizmete ilişkin belirli özelliklere veya içerikler için aşağıdakileri önerebilir veya bunlara ilişkin kurallar koyabilir: Bölüm 15 Bu Ek Şartların tümü buraya referans olarak dahil edilmiş ve Bu Şartların bir bölümü.
 14. Şartlardaki değişiklikler. Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Şartları ileriye dönük olarak istediğimiz zaman değiştirebiliriz.Bu Şartların değiştirilmesi durumunda Lütfen değişiklikler için şartları periyodik olarak kontrol edin Haklarınızı veya yükümlülüklerinizi önemli ölçüde değiştirdiğinde makul çabalar göstereceğiz. Böyle bir değişikliği size bildirmek için bir pop-up veya afiş yoluyla bildirim sağlayabiliriz Hizmette, kaydolmak için kullanmış olabileceğiniz Bir hesap için herhangi bir adrese bir e-posta göndererek veya başka mekanizmalar yoluyla iletişime geçebiliriz. Ayrıca, değiştirilen Şartlar Haklarınızı veya yükümlülüklerinizi önemli ölçüde etkilediğinde, değiştirilen şartları kabul etmeniz durumunda sizden rıza isteyebiliriz. Değişiklikler ancak kabulünüzün ardından geçerlidir. Değiştirilen Şartları kabul etmiyorsanız, diğer tüm değişiklikler geçerli Değiştirilen Şartların yayınlanması üzerine, anlaşmazlıkların ortaya çıktığı zamanın geçerli olduğu Şartlar uyarınca, hizmete erişiminizi ve Hizmetinizi kullanımınızı sona erdirebiliriz. Bu şartlar çerçevesinde ortaya çıkan uyuşmazlıklar çözülecek.
 15. Sahiplik; Mülkiyet Hakları. Hizmetin sahibi ve işleticisi Live Well. Görsel arayüzler, grafikler, tasarım, derleme, bilgi, veri, Bilgisayar kodu (kaynak kodu veya nesne kodu dahil), ürünler, yazılımlar, hizmetler, Ve hizmetin diğer tüm öğeleri ("Malzemeler") LiveWell, ilgili tüm fikri mülkiyet ve mülkiyet hakları ve geçerli yasalar tarafından korunmaktadır. Bu Şartlar'da açıkça belirtilmeyen hizmette yer alan tüm öğeler, LiveWell veya üçüncü taraf lisans verenlerimiz, LiveWell tarafından açıkça izin verilmedikçe, LiveWell'e ait içerik ve bu maddede bahsi geçen öğeleri kullanamazsınız. LiveWell, öğelere ilişkin tüm hakları saklı tutar.
  Hizmeti kullanımınızdan sorumlu olduğunuzu kabul etmektesiniz ve kabul ediyorsunuz. LiveWell ve onun yetkilileri, yöneticileri, çalışanları, görevlileri, Danışmanlar, bağlı kuruluşlar, yan kuruluşlar ve acenteler (topluca "LiveWell Varlıkları") Herhangi bir iddia, yükümlülük, hasar, kayıp, Ve makul avukat ücretleri ve masrafları da dahil olmak üzere (i) Hizmete erişiminiz, Hizmetinizin kullanımını veya iddia edilen Hizmete erişiminizi; (ii) senin Bu Şartların ihlali veya burada belirtilen herhangi bir temsil, garanti veya sözleşmeler, Veya geçerli herhangi bir yasa veya yönetmelik; (iii) aşağıdakileri içeren herhangi bir üçüncü taraf hakkı ihlalinizi: Herhangi bir fikri mülkiyet hakkı, tanıtım, gizlilik, mülkiyet veya Gizlilik hakkı; Veya (iv) sizinle üçüncü bir taraf arasındaki herhangi bir anlaşmazlık veya sorun. Kendi pahasına, özel savunmayı üstlenme hakkını saklı tutarız ve Sizin tarafınızdan tazminata tabi herhangi bir maddenin kontrolü (ve Tazminat yükümlülüklerinizi bu konuyla sınırlandırmak) ve Bu durumda, böyle bir iddianın savunmamız için işbirliği yapmayı kabul etmiş olursunuz.
 16. Feragat; Garanti Yok
  HİZMET VE TÜM MALZEMELER VE HİZMETE AİT AYRINTILI TUTAR (DAHİL ÖDÜLLER) "OLDUĞU GİBİ" SAĞLANMAKTADIR VE GARANTİ OLMAMAK VE HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR KOŞUL. ÖZELLİKLE HAYVANCILIK MADDELERİ (ANCAK SINIRLAMA OLMAMAK ÜZERE) AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR TÜM GARANTİLERİ, HİZMETE VE TÜM MADDELERE VE HİZMET İÇEREN MEVZUATLA İLGİLİ OLARAK, ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAKSIZIN, (i) ZIMNİ GARANTİLERİ, TİCARİ MARKA UYGUNLUK, A BELİRLİ AMAÇ, ÜNVANI, SESSİZ KEYFİ YA DA HİÇBİR İHLALİ; VE (ii) HERHANGİ BİR GARANTİ BORÇLANMA, KULLANIM VEYA TİCARET KURSUNDAN KAYNAKLANMAKTADIR. ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER, HİZMET VEYA HERHANGİ BİR PARÇA İLE BİRLİKTE, HİZMETE YER ALAN HERHANGİ BİR MATERYAL, KESİNTİSİZ, GÜVENLİ, HATALARIN, VİRÜSLERİN VEYA DİĞER ZARARDAN BİLEŞENLERİ BERABERİ
  SİZE HİZMETE YA DA HERHANGİ BİR TARAFINIZDAN SÖZLEŞME YA DA YAZILI BİRLİKTE VERİLEN HİÇBİR TAVSİYE VEYA BİLGİ HİZMET ÜZERİNDE VEYA YERİNE KARŞI MEVCUT BAZI MALZEME VEYA İÇERİĞE İLİŞKİN HERHANGİ BİR GARANTİ OLACAKTIR. ÇALIŞMA KURALLARININ HERHANGİ BİR ŞEKLİ VEYA BU KOŞULLARDA AÇIKÇA BELİRTİLMEYEN HİZMET. SEN HİZMETE KULLANMANIZA VEYA HİZMETE KULLANMANIZDAN SONRA ZARARDAN TÜM HASARLAR İÇİN TÜM RİSKTUR, DİĞER HİZMET KULLANICILARLA İŞLERİNE VE HİZMETE GETİREN HERHANGİ BİR MATERYALİN VEYA İÇERİĞİNİZE YÖNELİK. HİZMETİ KULLANDIĞINIZI VE KULLANIMI, ERİŞİMİ, İNDİRMİĞİ VEYA BAŞKA ŞEKİLDE ANLAŞILMASINA ANLAYINIZ. HİZMET VE HERHANGİ BİR KOŞULUN İŞBİRLİĞİ YA DA HİZMETLER İLE İLGİLİ MALZEME VEYA İÇERİK BİLGİLENDİRME VE RİSK VE SİZİN MÜLKİMİZİN HERHANGİ BİR ZARARDAN SORUMLU OLACAĞINDAN SORUMLU OLACAKTIR. (SERVİS İLE BAĞLANTILI BİLGİSAYAR SİSTEMİNİZDEKİ DAHİL) VEYA VERİLERİN KAYBI SERVİSİN KULLANIMINDAN VEYA BU MATERYALLERİN VEYA İÇERİĞİN İNDİRİLİLMESİ VEYA KULLANIMINDAN SONUÇLARI.

  BAZI HUKUK SINIRLI BİR GARANTİLERİN REDDEDİLMESİNİ KABUL ETMİŞ OLURSA HERHANGİ BİR HAKLARI VARSA YARGI BÖLGENİZDEKİ HUKUKİ İŞLEMLER İLE DEĞİŞTİRİLİR.
 17. Sorumluluğun Sınırı
  LİVE WELL'İN İŞ BİRLİĞİ YAPTIĞI KURUMLAR, SİZİN TARAFINIZDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR DOLAYLI, ARIZİ, ÖZEL, DOLAYLI VEYA CEZAİ ZARARLAR (HERHANGİ BİR SINIRLAMA OLMAMAK ÜZERE, KÂR KAYIPLARI, ŞİMDİ, KULLANIM, VERİ VEYA DİĞER MADDİ GİDEN KAYIPLAR) ERİŞİMİNİZE VEYA KULLANMANIZA VEYA ERİŞİM VE KULLANMANIN KABULÜNE, HİZMETE İLİŞKİN VEYA HİZMET ÜZERİNDEKİ GARANTİ, SÖZLEŞME, HAKSIZ FİİLLERE İLİŞKİN HERHANGİ BİR MALZEME VEYA İÇERİK (İHMAL DAHİL), STATÜ VEYA HERHANGİ BİR YASAL DURUMLAR İLE İLGİLİ BÖYLE BİR ZARARIN OLMA OLASILIĞI KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLMİŞTİR.

  İŞBİRLİĞİ ŞİRKETLERİ OLARAK SORUMLULUĞUNU KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. HİZMETİ KULLANMANIZA VEYA HİZMETİ KULLANMAYA BAĞLI OLMAK ÜZERE HİÇBİR İDDİA (HİZMETE GETİRİLEN HERHANGİ BİR MATERYAL VEYA İÇERİĞİ DAHİL) VEYA DİĞER ŞEKİLDE DAHİL OLMAK ÜZERE BU ŞARTLAR KAPSAMINDA, SÖZLEŞME ŞARTLARINI YERİNE GETİRMEK ÜZERE, SONUÇTA ORTAYA ÇIKAN ZARARLAR İLE İLGİLİ HAKSIZ FİİL VEYA BAŞKA HUSUSLARLA BİRLİKTE (i) ULAŞIM VE KULLANIM İÇİN KALDIRMAK İÇİN ÖDEDİĞİNİZ MİKTARLARIN BÜYÜKLÜĞÜ HUKUK DAVASI İLE İLGİLİ 12 AYDA HİZMET BEDELİ VE (ii) 3600 TL ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜ OLURSUNUZ BAZI HUKUK SINIRLI BÖLÜMLERİ, SORUMLULUĞUN KAPSAM DIŞI TUTULMASINA İZİN VERMEMEKTEDİR.
  SINIRLI SORUMLULUK İÇİN SAĞLANAN BU HÜKÜMLERİN HÜKÜMLERİ, GARANTİLERİN YÜKÜMLÜLÜĞÜ YA DA HASARLARIN İZİN VERİLMESİ, RİSKLERİN BELİRLENMESİ TARAFLAR ARASINDA BU KOŞULLARA ALINMIŞTIR. BU HÜKÜMLERİN HERHANGİ BİR TARAFLAR ARASINDA MÜZAKERE TEMELİNE GÖRE ELE ALINACAKTIR. HÜKÜMLERİNİN KARŞILAMASI VE BAĞIMSIZLIĞI VE SINIRLAMALAR İÇİN BU BÖLÜM 19'DAKİ HERHANGİ BİR SINIRLI HÜKÜM, ZORUNLU AMAÇLANMADIĞINDA, UYGULANACAKTIR.
 18. Geçerli Kanun. Bu Şartlar, hukuk ihtilafı ilkelerine bakmaksızın, İstanbul Çağlayan Mahkemeleri,yasaların kanunlarına tabidir. Herhangi bir dava veya mahkeme işlemine burada izin verilir; siz ve LiveWell Anlaşmazlıklar da dava etmek amacıyla, kişisel ve münhasır yargı yetkisine İstanbul Çağlayan'da bulunan tüm mahkemeleri yetkili kılmaktasınız. Hizmetimizi İstanbul'daki ofislerimizden işletiyoruz ve hayır.
  Bu Şartlar, Gizlilik Politikası ve diğer tüm anlaşmalarla birlikte açıkça Burada referans olarak dahil edilmiş olup, bütün ve münhasıran anlama Ve LiveWell ile Hizmet kullanımınız ve Hizmete erişiminizle olan sözleşmeniz, Ve yukarıda açıkça izin verilmedikçe, sadece yazılı bir sözleşme ile değiştirilebilir Bu Şartların tüm taraflarının yetkili temsilcileri tarafından imzalanmıştır. Bu Hükümleri veya burada verdiğiniz haklarınızı, kısmen veya tamamen, Bu Şartları önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda, önceden yazılı iznimiz olmaksızın, kanunun işleyişine veya başka şekilde atayabiliriz . Herhangi birinin performansını gerektiren başarısızlık Hüküm, bundan sonra herhangi bir zamanda performans talep etme hakkımızı etkilemez, Işbu Şartların herhangi bir ihlalinden veya temerrütten feragat edilmeyeceğini veya bunların herhangi bir hükmünü Şartlar, bir sonraki ihlal veya temerrütten feragat veya bir feragat teşkil eder. Bu Koşullarda bölüm başlıklarının kullanılması yalnızca kolaylık olması içindir. Belirli hükümlerin yorumlanması üzerinde herhangi bir etkisi olmayacaktır. Etkinlikte Bu Şartların fesh edilmesi üzerine, Doğası veya açık ifadelerinin hayatta kalması halinde, bu fesih veya sona erme, Ancak bunlarla sınırlı kalmaksızın 2., 7. ve 9. Bölümleri de içerebilir.
 19. Anlaşmazlık Çözümü ve Tahkim
  • Genel olarak. Aralarındaki uyuşmazlıkların çözümüne yönelik olarak Siz ve LiveWell en uygun maliyetli biçimde, siz ve LiveWell, bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan tüm anlaşmazlıkların Şartlar bağlayıcı olmak üzere arabuluculuk hizmeti ile çözülür. Tahkim, yerine tarafsız bir hakem kullanılabilir. Hakem, mahkemeden çok daha sınırlı keşif yapmasına izin verebilir ve Mahkemeler tarafından çok sınırlı inceleme yapılması gerekebilir. Anlaşmazlıkların çözümüne ilişkin anlaşmamız, bunlarla sınırlı olmamak üzere, Sözleşme, haksız fiil, kanun, dolandırıcılık, yanlış beyanda bulunma, bu Şartların boyutu Veya başka herhangi bir hukuk teorisine dayanarak ve taleplerin şahıs esnasında veya sonrasında ortaya çıkıp çıkmamasına bakılmaksızın uygulanabilr.
  • İstisnalar. 1. alt bölümün aksine, ikimiz de aynı fikirdeyiz Buradaki hiçbir şeyin feragat etmeyeceğini, engelleneceğini veya sınırlandırılacağı (i) küçük iddialar mahkemesinde bireysel bir işlem yapmak, (ii) Uygulanabilir yerel aracılıkla icra eylemlerini takip etmek Bu tür faaliyetlerin bulunduğu kurumlar, (iii) tedbirli yardım almak veya Bir mahkemenin tahkimine yardımcı olmak için diğer geçici yardımlar veya (iv) Fikri mülkiyet hakkı ihlali iddialarını ele almak üzere bir mahkemede dava açmak.
  • Hakem. Sizinle LiveWell arasındaki herhangi bir hakemlik Ticari Uyuşmazlıkların Çözümü Prosedürleri ve Tüketici ile İlişkili Uyuşmazlıkların Tamamlayıcı Prosedürleri (topluca, "6325 HUAK") Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Kanunu ("HUAK"), bu Şartlar tarafından değiştirildiği ve uygulanacağı HUAK tarafından HUAK Kuralları ve dosyalama formları çevrimiçi olarak şu adresten temin edilebilir: adb.adalet.gov.tr ​​.
  • Bildirim; İşlem. Tahkim talebinde bulunmak isteyen bir taraf Anlaşmazlıktan önce yazılı olarak, diğer tarafa ıslak imzalı olarak bildirimde bulunmalıdır. Posta veya taahutlü mektup (imza gerekli) veya eimzalı elektronik posta ile bildirimde bulunabilir. ("Bildirim"). LiveWell'in Bildirim için yaptığı adres: LiveWell Softtech Yazılım Teknolojileri Araştırma Geliştirme ve Pazarlama Ticaret Aş. Aş., Teknopark İstanbul Sanayi Mahallesi teknopark Bulvarı No: 1 / 4A 309 Pendik İstanbul Türkiye. Bildirim, (i) iddia veya anlaşmazlığın niteliğini ve temelini tanımlamalıdır; ve (ii) aranan spesifik hak talebi ("Talep"). Hak talebini doğrudan çözmek için iyi niyetli çabalar göstermeyi kabul ediyoruz, ancak Bildirimden sonraki 30 gün içinde bunu yapmak için anlaşmaya varmazsak Siz veya LiveWell bir tahkim süreci başlatabilir. Tahkim sırasında, tarafınızdan yapılan herhangi bir çözüm teklifinin miktarı veya Anlaşmazlığımız nihayetinde Tahkim sonucunda lehinize karar verirseniz, LiveWell size ödeyecektir (i) hakem tarafından verilen miktar, varsa, (ii) LiveWell tarafından sunulan son yazılı yazılı ödeme tutarı Hakemin ödüllendirilmesinden önceki anlaşmazlık; Veya (iii) 3.000,00 TL, hangisi daha büyükse.
  • Ücretler. Aşağıdakilere uygun olarak hakemlik başlatmanız durumunda: Bu Şartlar, LiveWell, dosyalama ücretinin ödenmesi için size ödeyecektir, Talebiniz 10.000 TL'yi aşmış ise, HUAK Kuralları tarafından kararlaştırılan ücret ödemesi uygulanır. Herhangi bir duruşma, İstanbul Çağlayan'da üzerinde anlaşmaya varıldı, ancak talep 10.000 TL veya daha az ise, Tahkimin (i) yalnızca belgeler temelinde yürütülüp yürütülmeyeceğini seçebilirsiniz Hakeme teslim edildi; (ii) Görünmeyen bir telefon görüşmesi yoluyla; veya (iii) İlçede (veya kilisede) HUAK Kurallarına göre kurulmuş olan bir şahsi duruşmada, Fatura adresinizin. Hakem, iddianın içeriğinin Veya Talep'te aranan rahatlama cahil veya uygun olmayan bir amaca, Ücretler HUAK Kuralları tarafından yönetilecektir. Bu durumda, LiveWell'i herkes için tazmin etmeyi kabul etmiş olursunuz Daha önce kendisi tarafından ödenen, aksi takdirde HUAK Kuralları uyarınca ödemekle yükümlü olduğunuz paralar. Hakemlik, hangi şekilde yürütüleceğine bakılmaksızın, Üzerinde önemli bulguları ve sonuçları açıklamak için yeterli mantıklı yazılı karar Varsa karar ve verilmesi esas alınır. Hakem kararları verebilir ve anlaşmazlıkları çözebilir Işlem sırasında herhangi bir zamanda ücret veya masrafların ödenmesi ve geri ödenmesi ile ilgili olarak ve Hakemin esas hakkındaki kararından sonra 14 gün içinde taraflardan herhangi birinin talebi üzerine.
 20. Elektronik İletişim'e İzin Verme. Hizmeti kullanarak, Bizden bazı elektronik bildirimleri almak için Gizlilik Politikası. Seçimleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun Elektronik iletişim uygulamalarımızla ilgili olarak. Herhangi bir bildirim, anlaşma, Açıklamalar veya diğer iletişimleri elektronik ortamda size iletirken, Iletişim gereksinimleri ve bu gibi iletişimlerin yazılı olarak yapılması gerekmektedir.
 21. İletişim Bilgileri. Burada sunulan hizmetler, LiveWell, Softtech Yazılım Teknolojileri Araştırma Geliştirme ve Pazarlama Ticaret Aş. tarafından sunulmaktadır. Softtech Yazılım Teknolojileri Araştırma Geliştirme ve Pazarlama Ticaret Aş., Teknopark İstanbul Sanayi Mahallesi Teknopark Bulvarı No: 1 / 4A 309 Pendik İstanbul, Türkiye.
  Göndererek bize ulaşabilirsiniz. Posta adresine veya info@livewell.com.tr adresine e-posta yoluyla bize ulaşın.