logo
Livewell
Livewell

12+

Yıllık tecrübemiz ile yanınızdayız.
Livewell

Biz Kimiz?

Türkiye İş Bankası A.Ş Genel Müdürü Sayın Adnan Bali’nin, “ani ölümler kader olmaktan çıkmalı” vizyonu doğrultusunda bir araya gelen doktor ve mühendislerinden oluşan ekibimizle 2012 yılında başlayan yolculuğumuz, 2015 yılında Cardiom Mobil EKG cihazı için Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan 2015/05826 numara ile alınan patent ve CE belgesiyle ilk meyvesini vermiştir.

2017 yılında Teknopark Pendik İstanbul’da tamamen yerli sermaye ile kurulan Livewell Giyilebilir Sağlık Ürün Hizmet ve Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş., çatısı altında sürdürdüğümüz çalışmalarla, Cardiom Mobil EKG Takip Cihazını ve Livewell Akıllı Sağlık Platformunu geliştirmeye devam ediyoruz.

2019 yılı sonunda Cardiom Uzun Süreli Ritim Takip Sistemi ve Livewell Akıllı Sağlık Platformu içerisinde Livewell EKG Analiz ve Yorumlama Algoritma Yazılımı piyasaya sunulmuştur.

Livewell Giyilebilir Sağlık Ürün Hizmet ve Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş., yenilikçi anlayışı, araştırma ve geliştirmeye yönelik çalışmaları, Türk mühendis ve çalışanları ile yerli ve mili sağlık sistemleri sunmaya devam etmektedir.